Hizmetlerimiz

Başlıca Hizmetlerimiz

Patili dostlarımızın sağlık sorunları ve tüm ihtiyaçları için verdiğimiz hizmetlerimiz ;

Koruyucu Hekimlik (Aşılama)
Koruyucu Hekimlik (Aşılama)

Enfeksiyöz hastalıkların korunmasına yönelik hizmetimizde, belirlenmiş takvimlerde yapılan aşılamaları kapsamaktadır. 6-8 haftalıktan itibaren annelerinden ayrılan yavru kedi ve köpeklerin yavru bakımını, önemli enfeksiyöz ve paraziter hastalıklardan korunması için belirlenen haftalardaki aşı takvimlerinin düzenlenmesini, evde dikkat edilmesi gereken hijyen kurallarını ve noktalarını, yapılması gerekenlerin tümünü tecrübeli ekimizce siz pet yakınlarına aktarılmaktadır. Ayrıca aşı takip sistemimiz ile dostlarımızın aşı günlerini de kolaylıkla takip etme olanağı sağlanmaktadır.

Genel Cerrahi
Genel Cerrahi

Kliniğimizde ileri ve güncel tetkikler kullanılarak yumuşak doku cerrahisi, ortopedi ve travma cerrahisi ve onkolojik cerrahisi hizmetleri verilmektedir.

Doğum ve Jinekoloji
Doğum ve Jinekoloji

Hekimlerimizce güncel yaklaşım ve tetkikleri kullanarak dişi hayvanlarda jinekolojik muayene, Jinekolojik hastalıkların tanısını, kısırlaştırma, meme ve diğer jinekolojik operasyonları, sezeryan uygulamalarını gerçekleştirmektedir.

Dahili Hastalıklar
Dahili Hastalıklar

Klinik bünyemizde dostlarımızın her türlü dahili hastalığı deneyimli ve donanımlı hekimlerimiz tarafından teşhis ve tedavi olanağı sağlanmaktadır. Amacımız; ayrıntılı muayene sonrasında şüphelenilen problemlere yönelik tetkiklerimiz ve deneyimlerimiz doğrultusunda hastaya özel tedavi protokollerini, tıbbi yenilikleri takip ederek sürekli gelişmeyi amaçlayan hekimlerimizce konsülte edilerek uygulanır. Kliniğimiz tecrübeli hekimlerimiz tarafından endokrinolojik, gastroenterolojik, dermatolojik, hematolojik, ürolojik, jinekolojik, immünolojik ve enfeksiyöz hastalıklar yönünden muayenelerimiz değerlendirilip gerekli tetkikler sonrasında teşhis ve tedavi olanağı sağlar.

Laboratuvar Hizmetleri
Laboratuvar Hizmetleri

Kliniğimizde gerekli kan ölçümlerini ve metabolik testlerinin yapıldığı chek-up tetkiklerini, dünyada güvenirliliği kanıtlanmış İdexx cihazlarını tercih ederek gerçekleştirilmektedir. Deneyimli ekimiz tarafından kan, idrar, dışkı muayenelerini gerek mikroskobik gerek makroskobik olarak her türlü analizlerini gerçekleştirerek hizmet vermektedir. Gerekli hallerde biyopsi, deri kazıntısı ve antibiyogram uygulamaları da yapılmaktadır.

Röntgen
Röntgen

Kliniğimizde güncel ve hızlı erişebilirlik olanağı sağlayan bilgisayarlı görüntüleme cihazlarını tercih ederek hizmet vermektedir.

Traş ve Banyo
Traş ve Banyo

Dostlarımızın bakıma ihtiyacı olduğu hallerde klinik bünyemizde traş ve banyo hizmetleri de verilmektedir. Rutin traş, banyo, tırnak kesimi, diş bakımı, kulak ve göz temizliğinin yanı sıra gerekli hallerde hekimlerimiz tarafından belirlenen ilaçlı ve dermatolojik yıkamalar da yapılmaktadır. Böylelikle dostlarımıza kapsamlı bir bakım hizmeti verilmiş olmaktadır.

PetShop
PetShop

Dostlarımızın gerek mama, gerek malzeme, oyuncak gibi ürünlere gerek hekimlerimiz tarafından önerilen suplement (destekleyici) ürünlere ulaşımı da kolaylıkla olabilmektedir.

Evde Veteriner Hizmeti
Evde Veteriner Hizmeti

Klinik ortamında muayene veya aşı olmak istemeyen hastalarımıza gerekli hallerde yerinde hizmet verme olanağı sunuyoruz.

Bilgi ve randevu almak için telefon numaramız    0212 234 93 00   

Bizi Arayın

Kliniğimize ulaşmak için İletişim Bölümün'den yol tarifi alabilirsiniz.

Yol Tarifi