Hakkımızda

Hakkımızda

2020 yılında kurulan Feriköy Veteriner Kliniği, siz ve dostlarımıza iyi kalitede profesyonel olarak modern sağlık hizmetlerini sunuyoruz. Ayrıca kliniğimiz muayene ve ameliyat odası, konaklama bölümü , kuaför odası, röntgen, laboratuvar bölümleri yanı sıra petshop ihtiyaçlarınızı karşılayan mağaza bölümüne de sahiptir.

Tuğçe Yalçın
Ekibimiz

Vet. Hek. Tuğçe Yalçın

1994 yılı Üsküdar doğumludur. Uzun yıllar ailesi ile birlikte Ankara'da yaşadı ve burada ilköğretim, ortaöğretim ve lise eğitim hayatını tamamladı. Üniversite hayatına Harran Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nde başladıktan sonra Selçuk Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nde devam edip buradan başarılı bir şekilde mezun olmuştur. Halen Selçuk Üniversitesi Veteriner Cerrahisi yüksek lisans eğitime devam etmektedir. Birçok il de meslek içi eğitimlere, uygulamalara ve örgütlerine dahil olup kendini halen geliştirmeye devam etmektedir. Öğrencilik yıllarından itibaren staj ve intern eğitimlerini hem mezun olduğu üniversite polikliniklerinde hem de birçok özel hayvan hastanesinde tamamladı.

2020 yılı son çeyreğinde büyük sevgi ve alaka ile veteriner hizmeti vermek için DOSTLARI ve EŞİNİN destekleri ile Feriköy Veteriner kliniğini kurdu.

Ekibimiz

Vet. Tek. Bektaş Er

1999 yılı İstanbul Fatih ilçesi doğumludur. İlk, orta ve lise eğitim-öğretim hayatını İstanbul’da tamamlamıştır. Yüksek öğrenimini Amasya Üniversitesi Laborant ve Veteriner Sağlık Bölümü’nü bitirmiştir. Staj dönemini ve mezun olduktan sonra meslek hayatına İstanbul’da devam edip birçok özel veteriner polikliniğinde görev alarak tecrübesini kazanmıştır. Bunun yanı sıra pet kuaförlük hizmeti de sağlamaktadır.

Bektaş Er

Bilgi ve randevu almak için telefon numaramız    0212 234 93 00   

Bizi Arayın

Kliniğimize ulaşmak için İletişim Bölümün'den yol tarifi alabilirsiniz.

Yol Tarifi